Responzívny web dizajn

Vaše stránky pobežia na všetkom

Jedná sa o úpravu webových stránok tak, aby sa prehľadne a čitateľne zobrazovali na všetkých zariadeniach, cez ktoré ich užívateľ navštívi.

V dnešnej dobe stále rastie počet užívateľov, ktorí prehliadajú web pomocou rôznych mobilných zariadení - mobilom, tabletom, netbookom a pod.. Vývoj technológií rýchlo napreduje a spolu s ním aj rozmanitosť veľkostí obrazoviek, na ktorých prezeráme web. Väčšina webových stránok funguje spôsobom, že pokiaľ užívateľ navštívi web cez mobilné zariadenie, ktoré má menšie rozlíšenie ako u klasických PC, zobrazuje sa celá stránka. Takýto web je nečitateľný a užívateľ je nútený stránku posúvať a približovať.

Ako to má byť

Po našej úprave sa stránky zobrazujú vždy flexibilne podľa rozlíšenia (veľkosti obrazovky). Web stránka vie potom rozpoznať vlastnosti zariadenia, v ktorom je zobrazovaná a na základe toho sa dokáže prispôsobiť. Tak isto stačí spravovať len jednu verziu webu, ktorá bude na desiatkach obrazoviek s rôznym rozlíšením prehľadná. Návštevníkovi sa vďaka tomu zobrazuje web vždy čitateľne a prehľadne. Návštevníci webu rozhodne ocenia pohodlnejšie prístupné informácie. A o tom je responsive web design.

Nové články na email.


Chcete odoberať novinky na Váš email ?

Prihlásťe sa k ich odberu , stačí keď nám zanecháte email a Vašě meno. Novinky zasielam najviac 2x mesačne.

zadajte Vaše meno
zadajte Váš email

Mohlo by Vás zaujímať

23 aug

Letný update

Pripravili sme pre Vás k záveru leta niekoľko nových funkcií a aplikácií. Postupne sa stanú súčasťou Vášho systému CubaLab.

23 júl

Responzívny web dizajn

Jedná sa o úpravu webových stránok tak, aby sa prehľadne a čitateľne zobrazovali na všetkých zariadeniach, cez ktoré ich užívateľ navštívi.

15 júl

Free riešenia, ktoré viac uškodia, ako vyriešia

Sme si vedomí toho, že existuje veľa free riešení redakčného systému, ako napríklad taká Joomla! alebo WordPress. My tieto ...

Ďalšie J&P Technology stránky a projekty

Copyright and J&P-MEDIA J&P Technology s.r.o.
Made with in Bratislava Slovakia 2015.