Software na mieru

Software už nie je luxusom

Všetky naše aplikácie a správa obsahu webových stránok, sú softvérom na mieru. Nepoužívame hotové riešenia, ale ku každému pristupujeme individuálne. Cuba Lab je navrhnutý tak, aby nám to umožňoval a miesto zdĺhavého a finančne náročného programovania, už len konfigurujeme. Preto väčšinu práce zvládneme za rekordne krátky čas a bezkonkurenčnú cenu.

Dostupný software

Nie sme z tých spoločností, ktoré by len celý rok čakali na jednu veľkú verejnú zákazku. Ale sme spoločnosťou, ktorá chce každý deň dodávať softvérové riešenia a to aj malým firmám a jednotlivcom.
Veríme, že v dnešnej dobe nevyhnuteľnosť zefektívniť svoju prácu, vďaka softvéru, nemá byť len pre veľké podniky, ale úplne pre každého.

Univerzálne a mobilné rozhranie

V Cuba Lab dokážeme vytvoriť akúkoľvek aplikáciu a vďaka responzibilnému systému, bude aplikácia bežať na internete alebo lokálnej sieti a zároveň na všetkých zariadeniach, všade rovnako a rýchlo (PC, mobil, tablet).

Softvér nemá byť luxusom, ale dostupnou nevyhnutnosťou . . . 

Výhody na mieru

  • Aplikácia neobsahuje žiadne zbytočné funkcie a preto nie je komplikovaná na používanie.
  • Nemá bezpečnostné nedostatky, narozdiel od open source riešení, o ktorých vedia úplne všetci.
  • Používateľské rozhranie je prispôsobené na mieru, tlačítka a položky formulárov sú tam, kde ich najviac potrebujete.
  • Keď má softvér zjednodušiť prácu, majú to byť práve Vaše postupy, ktoré automatizuje a nie nejaké cudzie.
  • Softvér nezostarne a nebude nikdy na vyhodenie, pretože ako Vy sa meníte a rastiete, porastie s Vami. Môžeme každý mesiac niečo zmeniť, nastaviť, upraviť, preprogramovať a za minimálne náklady.
  • Naše aplikácie sú škálovateľné a bez obmedzení, o čom svedčí aj samotný výkon. Vždy sa budú dať zrýchliť, rozšíriť alebo prispôsobiť.

Komplexné služby

Vďaka nášmu širokému záberu a množstvo rôznorodých odborníkov, Vám vieme nielen vytvoriť softvér, ale aj dodať kompletné serverové riešenia, IT od stavby serverovne a kábeláže, až po inštaláciu pracovných staníc.

Použité technológie a požiadavky na hardware

Pre tvorbu aplikácií používame technológie, ktoré nie sú náročné na hardvér.

Používame jazyk PHP, JavaScript, HTML5 a databázu MySQL. Všetky sú zdarma a môžu bežať ako na Vašich PC (Windows), tak aj na bezplatnom systéme Linux.

Môžete teda pokojne použiť Váš starý notebook a mať tak firemný server alebo aplikácie na hostingu s webovými stránkami a mať ich tak dostupné a zdieľané spolu s Vašimi kolegami na internete.

Proces tvorby aplikácií na mieru

V prvom rade, ideálne počas Vašej prítomnosti, analyzujeme Vaše potreby. V prípade, že ich neviete špecifikovať, môžeme sa dohodnúť na prieskume a zistiť tak, ktoré operatívne činnosti Vám alebo Vašim zamestnancom zaberajú najviac času a ktoré z nich by sa dali zefektívniť pomocou softvéru. 

Pozrieme sa aj na aplikácie, ktoré už sú zaužívané a zhodnotíme tak ich úpravu a flexibilitu.

Keď už vieme, čo potrebujete, začneme s návrhom na papieri a pokiaľ sa Vám predstava páči, zrealizujeme ju ako aplikácie v Cuba Lab.

Za pár dní Vám dodáme riešenie, ktoré môžete začať používať.

Ak už ste nejaký softvér používali, tak Vám prekopírujeme dáta a jeho správanie imitujeme do takej miery, aby nedošlo k veľkej zmene Vašich už zabehnutých zvykov a procesov.

Keď počas skúšania na niečo prídete, čo by mohlo byť lepšie alebo inak, upravíme Vám to na počkanie, čo nám umožňuje architektúra Cuba Lab.

Aj neskôr Vám, vďaka nášmu servisu, vieme softvér upraviť natoľko, aby Vám neustále vyhovoval, pretože náš softvér nemá dátum spotreby, ako riešenia, ktoré doteraz nahradil. Neexistujú dočasné riešenia, ale je tu pre Vás systém, ktorý sa postará o udržateľný rast a pokrok Vašej spoločnosti.

Mohlo by Vás zaujímať

Ďalšie J&P Technology stránky a projekty

Copyright and J&P-MEDIA J&P Technology s.r.o.
Made with in Bratislava Slovakia 2015.