IT poradenstvo

Začiatky už nie sú ťažké

Pomáhame začínajúcim podnikateľom, občianskym združeniam a politickým stranám tam, kde to najviac potrebujú. Poskytujeme poradenstvo a služby v oblasti marketingu moderných médií a technológií. Naším poslaním je viesť Vás začiatkami s ľahkosťou až k Vašim cieľom, pretože na nich záleží!Využite náš nezávislý pohľad na vec a bohaté skúsenosti v mnohých odvetviach a spoločne tak nájdeme optimálnu kombináciu procesov, ľudí a zvolených technológií . . . 


Poradenstvo v médiách

Potrebujete stránky? Zháňate tlač vizitiek? Chcete video, prezentáciu, reklamu, či plagát? Máte už logo? Od koho a ako dlho? Za koľko? Toľko otázok a samotných komplexných oborov v multimédiách, až sa z toho hlava zamotá. Príďte, poradíme a pomôžeme.

Podniková architektúra

Potrebujete zvládať čoraz viac práce, ktorej sa len hromadí, viac ľudí, ktorých zamestnávate a viac projektov, ktoré naozaj chcete? Je pomerne ťažké si všetko urobiť sám. Dovoľte nám pomôcť, vyskúšame si to za Vás a nájdeme tak vhodné riešenia.

Analyzujeme základné princípy fungovania Vášho biznisu a identifikujeme miesta a procesy, ktoré sa dajú zefektívniť alebo úplne vyradiť. Niekedy sú to len drobnosti, niekedy zas celé metodiky riadenia projektov, či ľudských zdrojov a tovaru.
Mohlo by Vás zaujímať

Ďalšie J&P Technology stránky a projekty

Copyright and J&P-MEDIA J&P Technology s.r.o.
Made with in Bratislava Slovakia 2015.