E-mailové kampane

Ako odoslať niekoľko stoviek emailov

Aplikácia emailové kampane Vám pomôže všade tam kde chcete odoslať niekoľko stoviek či tisícok emailov čistým spôsobom , teda kus po kuse , každý z iným obsahom a personálnym oslovením. Stačí spustiť automatické odosielanie a kontrolovať či všetko ide ako má. Pri posielaní máte možnosť pozorovať ako robot vypĺňa kolónky a dávať pozor či správne pracuje. V prípade že si nebude istý zastaví odosielanie a počká na Vašu reakciu.

  • Emaily sa odosielajú prostredníctvom služby php-mail , alebo čo doporučujeme , cez SMTP , priamo s Vášho emailového konta , takže neskončia v koši medzi spamom , ako tomu býva zvykom pri podobných nástrojoch.
  • Systém automaticky vkladá do textu oslovenie , Vážená pani priezvisko , vážený pán priezvisko. Určuje to podla implementovanej databáze českých s slovenských mien, takže vie určiť pohlavie a čast mena v ktorom je priezvisko. Nieje problém rozšíriť aj na iné jazyky.
  • Do emailov ktoré si spravíte sami alebo v spolupráci s Vašim správcom v media-servise môžete vytvoriť email a mať v nom logo alebo grafiku ktorá nebude pridaná ako príloha ale vložená v texte.
  • Môžete odosielať emaily aj po jednom , alebo pridať do databáze kontaktov nové kontakty a pokračovať v kampani ktorú ste už rozoslali.
    Emaily odoslané cez všetky Vaše kampane sa evidujú aj pri kontakte v databázy klientov . Máte tak prehlad o komunikácií a prostredníctvom tejto aplikácie.
  • Nezabudnite s vytvorením emailu poradiť s Vašim media-servisom

Nové články na email.


Chcete odoberať novinky na Váš email ?

Prihlásťe sa k ich odberu , stačí keď nám zanecháte email a Vašě meno. Novinky zasielam najviac 2x mesačne.

zadajte Vaše meno
zadajte Váš email

Ďalšie J&P Technology stránky a projekty

Copyright and J&P-MEDIA J&P Technology s.r.o.
Made with in Bratislava Slovakia 2015.